Úvod > Úvod

E-shop LustrovéOvěsy.cz

Lustrové ověsy   dárkové předměty ze skla   čočky pro osvětlovací použití

 

V našem obchodě najdete lustrové ověsy, skleněná těžítka, ale i čočky pro osvětlování. EcoGlass, a.s. je v převážné míře také jejich výrobcem a jsme rádi, že přinášíme na trh produkty, které úspěšně vyrábíme a dodáváme už téměř 20 let. Internetový obchod je možností, jak prodej přiblížit konečným klientům za velmi rozumné ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Naše technologie výroby dosahuje výjimečné přesnosti a kvality lisovaného skleněného povrchu a takto vzniklé výrobky nacházejí uplatnění nejen v optice a  osvětlování, ale také na trhu dárkových těžítek a ostatních skleněných předmětů. Naše výrobky můžete najít v různých oblastech osvětlení, zejména v reflektorech automobilů a motocyklů, ale také ve světlech vzletových a přistávacích drah letišť po celém světě. Skleněné čočky pro LED jsou v poslední době hitem a naše společnost je v tuto chvíli jediným výrobcem v České republice. Už dnes tyto vysoce účinné systémy osvětlují v České republice některé ulice a parkoviště. A stále jich přibývá.

 

V posledních několika letech dodáváme na český trh skleněné lustrové ověsy z vysoce olovnatého křišťálu. Tyto ověsy jsou dnes základem výroby křišťálových lustrů některých předních českých výrobců. Věříme, že lustrové ověsy z naší nabídky budou vítanou možností, jak nahradit poškozené nebo chybějící ověsy na lusterch u Vás doma. Možnost nákupu menších množstvích tu před otevřením tohoto obchodu nebyla, nebo byla velmi omezená. 

Těšíme se na Vás jako na naše zákazníky a přejeme Vám příjemný nákup.

 

 

 

Uvítáme jakékoliv Vaše nápady a připomínky, psát můžete na adresu e-shop@ecoglass.cz .

Váš tým

EcoGlass, a.s.

 
Partnerské odkazy: EcoGlass